Українські школярі в новому навчальному році підуть на зимові канікули ще до 25 грудня

Кожен навчальний заклад має право самостійно встановлювати графік канікул у школах — Українські школярі в новому навчальному році підуть на зимові канікули ще до 25 грудня
Кожен навчальний заклад має право самостійно встановлювати графік канікул у школах
Осінні канікули плануються в період з 28 жовтня по 3 листопада, зимові — з 23 грудня по 7 січня, весняні — з 23 по 29 березня — МОН Об этом сообщает ex-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністерство освіти і науки України рекомендувало дати шкільних канікул у новому навчальному році 2019-2020 років.


Про це повідомляє РБК-Україна.


Згідно з рекомендаціями МОН, осінні канікули плануються в період з 28 жовтня по 3 листопада, зимові — з 23 грудня по 7 січня, весняні — з 23 по 29 березня. Літній відпочинок у школярів триватиме з 1 червня по 31 серпня.


Додатковими вихідними будуть:


  • 14 жовтня — День захисника України;
  • 25 грудня — католицьке Різдво;
  • 8 березня — Міжнародний жіночий день;
  • 19 і 20 квітня — Великодні свята;
  • 1 травня — День праці;
  • 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Згідно з законом про освіту, загальна тривалість канікул у школах не повинна перевищувати 30 днів. Крім цього, кожен навчальний заклад самостійно встановлює графік канікул у школах.


Приводом для додаткових канікул може служити зниження температури повітря на вулиці більш ніж до -25. Також забороняється проводити навчання в приміщеннях, де температура повітря нижче +18. У разі захворювання понад 25% учнів від загальної кількості, в школі може бути оголошено карантин.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/ukrajinski-shkolyari-v-novomu-navchalnomu-roci-pidut-na-zimovi-kanikuli-shche-do-25-grudnya-617937.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя