Дніпровський металургійний комбінат призупиняє частину виробничих потужностей

Дніпровський металургійний комбінат призупиняє частину виробничих потужностей
Фото: Укрінформ
Причина призупинкв частиниосновних виробничих потужностей — глобальна криза на ринку металопродукції, зниження показників рентабельності і нестачі оборотних коштів Об этом сообщает ukurier.in.ua со ссылкой на СМИ.


Дніпровський металургійний комбінат, розташований у Кам’янському на Дніпропетровщині, вирішив призупинити частину виробничих потужностей. Про це говорітсям в повідомленні ДМК.


«В умовах глобальної кризи на ринку металопродукції, зниження показників рентабельності і нестачі оборотних коштів Дніпровський меткомбінат змушений тимчасово призупинити частину основних виробничих потужностей», — йдеться в ньому.


Згідно з повідомленням, з метою скорочення поточних витрат комбінату, а також збереження робочих місць адміністрацією підприємства прийнято рішення не вводити в роботу зупинені раніше на ремонт ДП-9, ГП-12 — в доменному цеху, кисневий конвертер №1, МНЛЗ-3 — в конвертерному.


Персонал, який обслуговує ці виробничі ділянки, частково переходить на допоміжні роботи, частково виводиться в простій.


Як повідомлялось, Господарський суд Дніпропетровської області почав справу про банкрутство ДМК.


У січні-травні 2019 року ДМК збільшив виробництво прокату на 4% до 1,123 млн тонн порівняно з аналогічним періодом 2018 року.


ДМК вирішив побудувати доменну піч до 2021 року.


Зазначимо, що 99,4% акцій ДМК належить корпорації «Індустріальний союз Донбасу».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/dniprovskiy-metalurgiyniy-kombinat-prizupinyaje-chastinu-virobnichih-potuzhnostey-629755.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя