Туреччина стягує війська до сирійського кордону

Турецькі військові — Туреччина стягує війська до сирійського кордону
Турецькі військові
Архівне фото
У район Акчакале були спрямовані вантажівки з бронетехнікою і автобус з військовослужбовцями Об этом сообщает mediadrom.in.ua со ссылкой на СМИ.


Туреччина стягнула до кордону Сирії додаткові війська і техніку після того, як президент Реджеп Таїп Ердоган оголосив про завершення підготовки до військової операції, яка пройде на території на схід від річки Євфрат.


Про це повідомляє телеканал TRT.


У район Акчакале були спрямовані додатково дев’ять вантажівок з бронетехнікою і один автобус з військовослужбовцями.


«Війська були відправлені для посилення військових частин, дислокованих на сирійському кордоні», — йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, 5 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердога заяивив, що у найближчі два дні Туреччина почне повітряну і наземну військову операцію в Сирії в регіоні, який в основному контролюється підтримуваними США курдами, яких Анкара вважає терористами.


Глава Пентагону вже відреагував на плани Ердогана почати операцію в Сирії.


Раніше Ердоган заявляв, що до кінця вересня повинна бути встановлена 30-кілометрова зона безпеки, попередивши, що, якщо вона не буде збережена, Туреччину «змусять» вжити військові дії для своєї безпеки.


Туреччина звинуватила США в тому, що вони занадто повільно створюють зону, на тлі розбіжностей між двома партнерами по НАТО щодо того, як далеко вони повинні зайти в Сирію і хто повинен її контролювати.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/turechchina-styaguje-viyska-do-siriyskogo-kordonu-630455.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя